
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
6900637202
Каталожний номер
2549100000
Опис позиції
Лампа розжарювання H11 12V 55W PGJ19-2 (вир-во Magneti Marelli) 2549100000
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2549100000 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2549100000 |
| Вага | 0.027 кг. |
| Висота | 40 см |
| Код товару | 6900637202 |
| Стан | Нове |
| Ширина | 70 см |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 мм |
- Ціна: 350 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

