
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
10301098650
Каталожний номер
4331-3003065/66/22
Опис позиції
Р/к тяги рульової ЗІЛ 5301,4331,ПАЗ ПРЕМІУМ (поліуретан жовтий, повний, палець з різьбою) 4331-3003065/66/22
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ЗІЛ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4331-3003065/66/22 |
| Вага | 0.55 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 50 мм |
| Код товару | 10301098650 |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 668,50 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

