
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3887930550
Каталожний номер
27308
Опис позиції
Підшипник 27308АКУ (31308) ведучий. шестерня мосту задн., передн. ГАЗ (RIDER) 27308
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | GAZ 31308 |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | Sobol, Valdaj, Gazelle, Volga, Volga Siber |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 27308 |
| Вага | 0.7 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 100 мм |
| Код товару | 3887930550 |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 448 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

