
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
17101132
Каталожний номер
1987949019
Опис позиції
Ремінь зубч. ГРМ ВАЗ 1200-1600 Z=122 (пр-во Bosch) 1987949019
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 1 987 949 019 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Granada, Lancer, Transit, Scorpio, Sapporo, 2107, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1987949019 |
| Вага | 0.15 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 160 мм |
| Код товару | 17101132 |
| Ширина | 260 см |
- Ціна: 358,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

