
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0437501435
Каталожний номер
6002.3708600
Опис позиції
Привід старт. ГАЗ з дв.ЗМЗ 402.10, -4021.10 (редукторний) <ДК> 6002.3708600
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6002.3708600 |
| Вага | 0.34 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 55 мм |
| Код товару | 0437501435 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 454,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

