
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
69241047100
Каталожний номер
3102-2402138
Опис позиції
Фланець моста ГАЗ 31029,3302 (широкий шліц з/о) <ДК> 3102-2402138
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3102-2402138 |
| Вага | 0.59 кг. |
| Висота | 60 см |
| Код товару | 69241047100 |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 549,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

