
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1035881343
Каталожний номер
100.3514008
Опис позиції
Р/к крана гальмівного 1-2 секц. ЗІЛ 130,Т-150 (9 щонаймін.) 100.3514008
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100.3514008 |
| Вага | 0.06 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 170 мм |
| Код товару | 1035881343 |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 747,60 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

