
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
46101205927
Каталожний номер
705.708
Опис позиції
Герметик DIRKO HT -60/+315°С 70Г ЧЕРВОНИЙ (пр-во Elring) 705.708
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 705.708 |
| Вага | 0.07 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 45 мм |
| Код товару | 46101205927 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 337,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

