
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
481315
Каталожний номер
5067
Опис позиції
Тосол АЛЯЅКА А-40 5л/4,9 кг 5067
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 5067 |
| Вага | 5 кг. |
| Висота | 220 см |
| Довжина | 140 мм |
| Код товару | 481315 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 345,10 ₴/каністра
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

