
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
169609
Каталожний номер
FC-577
Опис позиції
Пінний очисник салону 623гр ABRO FC-577
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Abro |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FC-577 |
| Вага | 0.7 кг. |
| Висота | 65 см |
| Довжина | 250 мм |
| Код товару | 169609 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 65 см |
- Ціна: 525 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

