
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
01851128310
Каталожный номер
55102-8501300
Описание позиции
Амортизатор платформы КАМАЗ,МАЗ ОВАЛЬНЫЙ в сб. (с болтами, гайками и гровер.) <ДК> 55102-8501300
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 55102-8501300 |
| Вага | 1.2 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 01851128310 |
| Ширина | 180 см |
- Ціна: 742,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

