
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
17131167881
Каталожний номер
21100-1303055-10
Опис позиції
Труба підводить ВАЗ 2110 (інж.) (саксофон) <ДК> 21100-1303055-10
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21100-1303055-10 |
| Вага | 0.62 кг. |
| Висота | 50 см |
| Код товару | 17131167881 |
| Ширина | 420 см |
| Основні | |
| Довжина | 50 мм |
- Ціна: 459,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

