
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
17371955
Каталожний номер
027.3705
Опис позиції
Катушка запалювання ВАЗ 2108, 2109, ТАВРИЯ <ДК> 027.3705
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 027.3705 |
| Вага | 0.725 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 17371955 |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 435,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

