
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
6935718
Каталожний номер
PHB152
Опис позиції
Шланг гальмівний ВАЗ-2101-09, 2121, 2110 1.5, 1.5 16V (пр-во TRW) PHB152
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Довжина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | PHB152 |
| Тип різьби | Внутрішня |
| Сумісність з маркою | Seat, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Niva, 110, 124, 131, A 112, X 1/9, Yugo, 238, Ritmo, 2104, 2105, 2106, 2107, 132, Dedra, 128 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PHB152 |
| Вага | 0.126 кг. |
| Висота | 15 см |
| Код товару | 6935718 |
| Ширина | 310 см |
- Ціна: 471,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

