
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
18351125084
Каталожний номер
DK.27352
Опис позиції
Шайба 27х35х2с гумовим упл. 100 шт. <ДК> DK.27352
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK.27352 |
| Вага | 0.24 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 18351125084 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 392,70 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

