
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
073138
Каталожный номер
210-3104032
Описание позиции
Сальник ступицы задней КРАЗ с обоймой в сб. 170х170х20 (пр-во АвтоКрАЗ) 210-3104032
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АвтоКрАЗ |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 210-3104032 |
| Вага | 0.3 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 170 мм |
| Код товару | 073138 |
- Ціна: 791,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

