
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
06111128391
Каталожний номер
245-1104180-А1-07
Опис позиції
Шланг паливний ГАЗ 3309 (L=1400 мм, еврообжим, дв.ММЗ 245,260) НД (пр-під Україна) 245-1104180-А1-07
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 245-1104180-А1-07 |
| Вага | 0.3 кг. |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 06111128391 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 300 см |
- Ціна: 529,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

