
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1737884679
Каталожний номер
2108-3707080-02
Опис позиції
Дріт запалювання ВАЗ 2108-09 силікон компл. (DECARO) 2108-3707080-02
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Decaro |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2108-3707080-02 |
| Вага | 0.39 кг. |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 260 мм |
| Код товару | 1737884679 |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 459,90 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

