
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0322878311
Каталожний номер
53-2202082-01
Опис позиції
Кронштейн опори карданного вала ГАЗ 53,3309,Валдай в сб.(посилений хомут) (пр-під Україна) 53-2202082-01
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 53-2202082-01 |
| Вага | 1 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 150 мм |
| Код товару | 0322878311 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 723,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

