
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0517801682
Каталожний номер
31029-1701177
Опис позиції
Маточина муфти синхронізатора 1,2,5,зад.ходу, КПП ГАЗ 3302,31029 (до 2003р.) <ДК> 31029-1701177
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31029-1701177 |
| Вага | 0.302 кг. |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 95 мм |
| Код товару | 0517801682 |
| Ширина | 95 см |
- Ціна: 476 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

