
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4802802070
Каталожний номер
6162
Опис позиції
Рідина гідравлічна (мінеральна) FEBI зелена (Каністра 1л) 6162
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6162 |
| Вага | 0.94 кг. |
| Висота | 195 см |
| Довжина | 95 мм |
| Код товару | 4802802070 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 95 см |
| Основні атрибути | |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 492,10 ₴/каністра
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

