
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
048808
Каталожний номер
1987947885
Опис позиції
Ремінь 6РК-1230 генератора ГАЗ 3110 - ДВС 406 (пр-во Bosch) 1987947885
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 1 987 947 885 |
| Кількість ребер | 6 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, УАЗ, Volvo, Peugeot, Toyota, Hyundai, Fiat, ГАЗ, Kia |
| Сумісність з моделлю | XC90, Jumpy, Volga, Yaris, V90, Traveller , Picanto, Expert, Punto, Ceed, RAV4, C5 Aircross, Accent, Rio, 452, 5008, 508, 2206, Corolla, Auris, Proace, Avensis, Safrane, I30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1987947885 |
| Вага | 0.15 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 40 мм |
| Код товару | 048808 |
| Ширина | 450 см |
- Ціна: 412,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

