
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
169622
Каталожний номер
GT-409
Опис позиції
Присадка в масло в КПП 207мл ABRO GT-409
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Abro |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GT-409 |
| Вага | 0.18 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 40 мм |
| Код товару | 169622 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 190 см |
- Ціна: 513,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

