
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
05371009306
Каталожний номер
РС950П-3726010
Опис позиції
Реле поворотів ГАЗЕЛЬ,ВОЛГА,ГАЗ 53,БИЧОК (аналог 572.3777) (пр-під Україна) РС950П-3726010
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | РС950П-3726010 |
| Вага | 0.175 кг. |
| Висота | 30 см |
| Код товару | 05371009306 |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 620,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

