
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0111830418
Каталожний номер
000.4859.269.000
Опис позиції
Трубка зливу масла турбокомпресора пр+лев (45104-1118400/30) <ДК> 000.4859.269.000
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 000.4859.269.000 |
| Вага | 0.19 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 0111830418 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 445 см |
- Ціна: 457,10 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

