
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
170033
Каталожний номер
TH6596.80
Опис позиції
Термостат ВАЗ 2121 (пр-во Vernet) TH6596.80
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CALORSTAT by Vernet |
| Код запчастини | TH6596.80 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Температура відкривання | 80 град. C |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Сумісність з моделлю | Niva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TH6596.80 |
| Вага | 0.27 кг. |
| Висота | 90 см |
| Довжина | 140 мм |
| Код товару | 170033 |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 425,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

