
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
07841027585
Каталожний номер
250-8403276-01
Опис позиції
Бризговики КрАЗ гума 660х400 <ДК> 250-8403276-01
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 250-8403276-01 |
| Вага | 1.8 кг. |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 400 мм |
| Код товару | 07841027585 |
| Ширина | 660 см |
- Ціна: 590,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

