
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
468735
Каталожний номер
CX081-A
Опис позиції
Підшипник ступиці ВАЗ 2108-09 задн. міст (без гайки) (вир-во COMPLEX) CX081-A
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CX081-A |
| Вага | 0.42 кг. |
| Висота | 50 см |
| Код товару | 468735 |
- Ціна: 352,80 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

