
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4813642941
Каталожний номер
3012
Опис позиції
Антифриз Кама -40 Зелений 10кг 3012
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кама Ойл |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3012 |
| Вага | 10 кг. |
| Висота | 350 см |
| Довжина | 200 мм |
| Код товару | 4813642941 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 459,90 ₴/каністра
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

