
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
49051044829
Каталожний номер
DK-XL194BK
Опис позиції
Чохол на кермо чорний з перфорацією XL <ДК> DK-XL194BK
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK-XL194BK |
| Вага | 0.72 кг. |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 400 мм |
| Код товару | 49051044829 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 400 см |
- Ціна: 466,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

