
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
6900301584
Каталожний номер
CX080-A
Опис позиції
Підшипник ступиці ВАЗ 2108-09 передн. міст (без гайки) (вир-во COMPLEX) CX080-A
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CX080-A |
| Вага | 0.45 кг. |
| Висота | 50 см |
| Код товару | 6900301584 |
- Ціна: 390,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

