
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
051663
Каталожний номер
31029-1602510
Опис позиції
Циліндр сцепл. робочий. ГАЗЕЛЬ,ВОЛГА дв.402,4215 (штуцер прямо) <ДК> 31029-1602510
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | GAZ 310291602510 |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | Gazelle, Volga, Sobol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31029-1602510 |
| Вага | 0.887 кг. |
| Висота | 73 см |
| Довжина | 73 мм |
| Код товару | 051663 |
| Ширина | 230 см |
- Ціна: 641,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

