
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1735717
Каталожний номер
PHA261
Опис позиції
Шланг гальмівний ВАЗ 2108-99 (пр-во TRW) PHA261
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Довжина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | PHA261 |
| Тип різьби | Внутрішня |
| Сумісність з моделлю | Oka |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PHA261 |
| Вага | 0.09 кг. |
| Висота | 10 см |
| Код товару | 1735717 |
| Ширина | 260 см |
- Ціна: 453,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

