
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0211682
Каталожний номер
543202-1108580
Опис позиції
Гнучкий привід МАЗ L=2455 <ДК> 543202-1108580
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 543202-1108580 |
| Вага | 0.8 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 200 мм |
| Код товару | 0211682 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 428,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

