
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
32101028223
Каталожний номер
Ст. 015.2 DK
Опис позиції
Фільтр повітряний Богдан Е-2 <ДК> Ст. 015.2 DK
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Ст. 015.2 DK |
| Вага | 0.84 кг. |
| Висота | 230 см |
| Довжина | 290 мм |
| Код товару | 32101028223 |
| Ширина | 230 см |
- Ціна: 441,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

