
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
49371033237
Каталожный номер
DK B2-18W-A SL
Описание позиции
Фара LED прямоугольная 18W, 6 ламп, 159,8*45,2,2мм, узкий луч <ДК> DK B2-18W-A SL
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK B2-18W-A SL |
| Вага | 0.296 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 50 мм |
| Код товару | 49371033237 |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 501,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

