
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
41071120986
Каталожний номер
194734
Опис позиції
Масло трансмисс. ELF Elfmatic G3 (Каністра 1л) 194734
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elf |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 194734 |
| Вага | 1 кг. |
| Висота | 210 см |
| Довжина | 55 мм |
| Код товару | 41071120986 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 459,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

