
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
282840
Каталожный номер
150.00.075
Описание позиции
Подушка двиг. Т 150 (боковая) (пр-во Украина) 150.00.075
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 150.00.075 |
| Вага | 2.8 кг. |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 282840 |
| Ширина | 170 см |
- Ціна: 608,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

