
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1216140
Каталожний номер
3160-1602510
Опис позиції
Циліндр сцепл. робочий. УАЗ 3160 <ДК> 3160-1602510
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | УАЗ 31601602510 |
| Сумісність з маркою | УАЗ |
| Сумісність з моделлю | Cargo, Pickup, 2206, Profi, Hunter, 452, 31512, Patriot, Bars, Simbir, 3151, 3160 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3160-1602510 |
| Вага | 0.94 кг. |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 1216140 |
| Ширина | 190 см |
- Ціна: 513,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

