
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
69351622
Каталожний номер
36080
Опис позиції
Колодка гальмівний. диск. ВАЗ 2101-07 перед. (пр-во ABS) 36080
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABS |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 36080 |
| Вага | 1.28 кг. |
| Висота | 80 см |
| Код товару | 69351622 |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 522,90 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

