
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4802676244
Каталожний номер
1381
Опис позиції
Антифриз FEBI червоний концентрат G12 (Каністра 1,5 л) 1381
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Колір | Червоний |
| Код запчастини | 1381 |
| Стан | Новий |
| Тип | G-12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1381 |
| Вага | 1.6 кг. |
| Висота | 280 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 4802676244 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 403,90 ₴/каністра
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

