
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
6900551306
Каталожний номер
35041 01
Опис позиції
Наконечник рул. LADA передн. вісь (пр-во Lemferder) 35041 01
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 35041 01 |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Granta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35041 01 |
| Вага | 0.5 кг. |
| Висота | 80 см |
| Код товару | 6900551306 |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 455 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

