
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
69101485
Каталожный номер
TS1772
Описание позиции
Датчик вкл. электровент. охл. ВАЗ 2103-07, ВОЛГА, ГАЗЕЛЬ,СОБОЛЬ (пр-во Vernet) TS1772
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CALORSTAT by Vernet |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | TS1772 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Довжина | 35 мм |
| Сумісність з моделлю | XM, Zeta, Expert, ZX, 306, Jumpy, Xsara, 605, Scudo, Evasion, 405, 406, Ulysse, 806 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TS1772 |
| Вага | 0.08 кг. |
| Висота | 35 см |
| Код товару | 69101485 |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 443,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

