
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
411731
Каталожний номер
411731
Опис позиції
Масло трансмисс. Mobil ATF 220 Dexron IID (Каністра 1л) 411731
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mobil |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 411731 |
| Вага | 0.93 кг. |
| Висота | 230 см |
| Довжина | 110 мм |
| Код товару | 411731 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 451,50 ₴/каністра
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

