
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
6900995147
Каталожний номер
8800GH
Опис позиції
Циліндр зчеплення робочий ВАЗ-2101-09, 2121 70- (Пр-во LPR) 8800GH
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 8800GH |
| Сумісність з моделлю | Niva, Nadeschda, 2102, 2104, 2105, 2106, 2107 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8800GH |
| Вага | 0.55 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 6900995147 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 518 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

