
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
01101214146
Каталожний номер
1/59903/21
Опис позиції
Болт М20х1,5х160 черевика балансира, подушки двигуна КАМАЗ ПРЕМІУМ 1/59903/21
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | КамАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1/59903/21 |
| Вага | 0.45 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 20 мм |
| Код товару | 01101214146 |
| Ширина | 160 см |
| Основні атрибути | |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 551,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

