
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0213272
Каталожний номер
840.1307031
Опис позиції
Ущільнення торцеве (латунь) (пр-під Україна) 840.1307031
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промтехника |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 840.1307031 |
| Вага | 0.05 кг. |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 42 мм |
| Код товару | 0213272 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 42 см |
- Ціна: 584,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

