
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0229206
Каталожний номер
516-2902409
Опис позиції
Стремянка ресори передньої МАЗ М24х2,0 L=295 без гайк. (пр-во Самбірський ДЕМЗ) 516-2902409
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Автомат |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 516-2902409 |
| Вага | 2.1 кг. |
| Висота | 20 см |
| Код товару | 0229206 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Габаритні розміри ресори | |
| Ширина | 295 см |
| Габаритні розміри пружини | |
| Довжина | 140 мм |
- Ціна: 518 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

