
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1735909
Каталожний номер
2101-3502090
Опис позиції
Колодка гальмівний. ВАЗ 2101 задн. <ДК> 2101-3502090
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2101-3502090 |
| Вага | 2.35 кг. |
| Висота | 100 см |
| Код товару | 1735909 |
| Ширина | 230 см |
- Ціна: 487,90 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

