
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4802884037
Каталожний номер
P999-G12PLUS
Опис позиції
Антифриз HEPU G12+ FULL VIOLET-PURPLE (Каністра 1,5 л) P999-G12PLUS
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HEPU |
| Колір | Фіолетовий |
| Код запчастини | P999-G12PLUS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | P999-G12PLUS |
| Вага | 1.765 кг. |
| Висота | 265 см |
| Довжина | 90 мм |
| Код товару | 4802884037 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 430,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

